Paintball

Przeniesiemy Cię do świata, gdzie drużyna jest najważniejsza, współpraca czyni zwycięzcą, a komunikacja otwiera drogę do wygranej. Nasz plac zabaw ma 4 różne plansze do gry w których każdy znajdzie cos dla siebie. Przy odbiciu Capitolu będzie niezła jatka w budynku, w Sajgonie – często każdy krzak jest podejrzany, a w Mad Maxie każdy wrak ma swoja historie i swoich obrońców. Pomożemy Ci przetrwać, wygrać lub dobrze się bawić. Damy możliwości jak za dzieciaka biegania z pistoletem ale teraz będziesz w mundurze z markerem i to od Ciebie zależy finał tej rozgrywki. 3ha poligon ma wiele zagadek, ma wiele opcji i tylko od Ciebie zależy jak jest wykorzystasz. Wprowadzimy Cię w świat paintballa którego do tej pory nie znałeś. Po wszystkim usiądź z ekipa przy ognisku i zrelaksuj się wspominając Waszą współpracę i walkę do ostatniej kulki by przetrwać broniąc prezydenta. Nasze opcje i możliwości kończą się tam, gdzie Wasza wyobraźnia:)
Zapraszamy na: Eventy firmowe, integracje, szkoły, klasy, rozgrywki międzyszkolne, kawalerskie, panieńskie, 18 (18-stki) , czy urodziny dzieciaków od 7 roku życia 🙂

Nie masz sprzętu?

To żaden problem! U nas wypożyczysz komplet – marker, maskę, mundur oraz kulki. Możesz też wyposażyć się w dodatki, takie jak rękawice, kamizelka czy pas. Sprawdź naszą ofertę, by dowiedzieć się więcej o szczegółach!

Scenariusze

Rezerwacje tel: +48 725 699 998 lub poprzez zakładkę Kontakt